0 545 280 54 33

Sosyal Medyada Biz}

Kampanya
Bugüne Özel Ücretsiz Nakliye Ve Kurulum !!!
DETAYLI BİLGİ

Paravan

Paravan

Hasta Paravanı

Sağlık merkezlerin de ve hasta tedavi odaların da önemli ve de kullanılması gerçekten gereken ürünlerin en başın da olan paravan ürünüdür. Hasta muayenesi de ve tedavi sırasın da ya da acil servis bakım odaların da hasta kişinin özelini saklamak için yarar sağlar. Üç kanadı ile katlanabilmesi ve de ayaklı olması ile oldukça hafiftir ve de kullanışlıdır. Ayakların da bulunan tekerlekleri ile hareket edebilen paravan doktorların odaların da mutlaka olması gerekmektedir.

Ayarlanabilir üç kolu ile ister eğik bir şekil de isterseniz de düz bir şekil de rahatça kullanabilirsiniz. Hasta mahremiyeti için oldukça öneme sahip olan hasta paravanı kişilerin daha rahat muayene olmasınına olanak sağlar.

Hasta Odaları

Günümüz de hastaların doktorlar tarafın dan muayene sırasın da soyunması gerekebilir. Doktor hasta mahremiyeti tıpta normal karşılanmaktadır. Fakat oda içerisin de bulunan diğer kişilerin hasta ile göz teması kesilmesi için oldukça önemlidir. Üç kanatlı olan ve de her kanadın da özel kumaştan yapılmış perdeleri mevcuttur. Beyaz renkte olan ve de belli bir süre sonra çıkarılması ya da temizlenmesi için kolaylık ile gövdeden sökülmesi kolaydır.

Ürün oldukça kaliteli olan ve asla paslanma yapmayan elektrostatik toz baya ile boyanmıştır. Uzun kullanım ömrü ile rahatça kullanılır. Paravanın ebatları ise şu şekildedir.

  • En : 236 cm
  • Boyu : 171 cm
  • Yükseklik : 48 cm

Ebatların da üretimi yapılmaktadır.

Kullanılabilecek ortamların başın da ise hastaneler, sağlık merkezleri, masaj salonları, muayene merkezlerin de ve de acil durumlar da kullanılır. Özel perdeleri ile doktorun müdahale sırasın da ışık geçirgen özelliği sayesin de muayenesini kolaylaştırır. Hafif olarak üretilen paravan rahatlık ile nakliyesi sağlanır ve de istenilen yere götürülür.

03 Ocak 2018
902 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN