0 545 280 54 33

Sosyal Medyada Biz}

Kampanya
Bugüne Özel Ücretsiz Nakliye Ve Kurulum !!!
DETAYLI BİLGİ

Muayene Masası

Muayene Masası

Muayene Masaları

Daha çok hastaneler de kullanılan muayene masası hem kullanacak olan doktora ve de hasta kişi için daha kolay bir zemin oluşturması için tasarlanmıştır. Günümüz de gelişen teknoloji yardımı ile de gelişen ve daha kullanışlı bir hale dönüşen muayene sedyeleri bir çok çeşide sahiptir. Sağlıkçıların kullandıkları ve muayene sırasın da hastaya daha kolay müdahale edebilmeleri kolaylaştırılır. Muayene sırasın da sağlamış olduğu kolaylıklardan yararlanmalarını sağlamaktadır. Teknolojinin her geçen gün gelişimi sayesin de bizlere bir çok imkan sunmaktadır.

Her geçen gün nüfus olarak daha da kalabalıklaşan dünya üzerin de hastalıklar da artmaktadır. Ülkemiz de bir hastalık sebebi ile hastanelere giden bir vatandaş ilk önce doktor tarafından muayene edilecektir. Bu muayene için doktor odasın da muayene masası olmalı ve hasta kişi o masanın üzerin de yatarak muayene olmalıdır. Üretim aşamasın da bir çok çeşit ve renk seçeneği ile üretilen masalar da en çok tercih edilen ise beyaz renkte olanıdır.

Günümüz de her yer de kullanılan bu masalar kimi zaman büyük fabrikaların sağlık odaların da kullanılır. Hastaneler de , doktor muayene salonların da , sağlık ocakların da kullanılır. Aklınıza gelebilecek olan bütün sağlık personelinin olmuş olduğu yer  de kullanılmıştır. Çalışma sektörün de ise durum da sağlık merkezlerin de olduğu gibidir. 10 kişi çalışan bir atölye de normal bir muayene masası kullanılırken daha fazla çalışanın olmuş olduğu bir fabrika da doktorun daha kolay müdahalesi için motorlu modeller kullanılır.

Muayene Sedyesi

Sedye özellikleri olarak söylenebilecek olanların başın da ise baş tarafının hareket ediyor olmasıdır. Ayarlanabilir boyutu ile kolay kullanım sağlamaktadır. Ayakları ise katlanabilir özelliği sayesin de pratik bir taşıma ya da kullanım sunmaktadır. Muayene sedyesi ölçüleri ise standart olarak üretilir ve de istenilmesi ile daha farklı ölçüler de üretilebilir. Muayene sedyesi fiyatları ve de model seçenekleri için bizler ile iletişime geçebilir ekonomik fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına bize bir telefon ile ulaşarak kampanyalarımızdan yararlanabilirsiniz.

31 Aralık 2017
1.740 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN