0 545 280 54 33

Sosyal Medyada Biz}

Kampanya
Bugüne Özel Ücretsiz Nakliye Ve Kurulum !!!
DETAYLI BİLGİ

Masaj Masası

Masaj Masası

Masaj Masası

Masaj masası ile masaj salonların da ya da masaj yapılacak olan ortamlar da rahatça kullanabileceğiniz masaj masası ürünleri firmamız da bulunmaktadır. Katlanabilir özelliği ile işi bittikten sonra istemiş olduğunuz yere kolayca götürebilir ve de depo ya da odanız da kolayca saklayabilirsiniz.

En çok kullanılan mekanların başın da oteller, spor merkezi masaj salonları, spa uygulaması yapan firmalar, fizyoterapistler, rehabilitasyon merkezleri gibi mekanlar da tercih edilmektedir. Masaj masası ile muayene masası arasın da bulunan tek fark ise baş tarafın da bulunan deliktir. Bu deliğin amacı masaj olacak kişi yüz üstü yattığı zaman rahatça nefes alabilmelerine olanak sağlar.

Yine aynı muayene masasın da olduğu gibi baş tarafı hareket etme özelliğine sahiptir. Elektrostatik toz boya ile boyanan masaj masası asla paslanma yapmaz. Firmamız da üretilen masaların iki yıl garantisi bulunmaktadır. Taşıma kapasitesi 130 kilo olan masayı sipariş etmeniz durumun da nakliye araçlarımız ile cüzi bir rakam karşılığın da sizlere göndermekteyiz.

Üretilen masaların ebatları standart ölçülerdedir.

En : 60 cm

Yükseklik : 70 cm

Uzunluk : 182 cm

Olarak üretimi yapılmaktadır. İhtiyacınız olduğu zaman bizim ile iletişime geçmeniz halin de özel ölçüler de yapma imkanımız bulunmaktadır. firma olarak çalışmış ana iş kolu ise sağlık için demir baş ürünleridir. örneğin hasta karyolası, hasta yatağı, muayene masası, ecza dolapları, havalı yataklar, hasta bezleri gibi bir çok ürün bulunmaktadır. İstanbul ili için de ikamet eden firmamız da sağlık malzemelerinizi rahatça bulabilir ve de sipariş verebilirsiniz.

Spa merkezlerin de masaj yapılan ortamlar da kişilerin daha rahat etmeleri için üretilen özel masaların amacı yüz üstü yatacak olan kişinin masanın baş tarafından rahatça nefes almasıdır. Bu sayede kişi daha rahat edecektir.

04 Ocak 2018
677 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN