0 545 485 56 59

Sosyal Medyada Biz}

Kampanya
Bugüne Özel Ücretsiz Nakliye Ve Kurulum !!!
DETAYLI BİLGİ

Kiralık Hasta Yatağı

Kiralık Hasta Yatağı

Kiralık Hasta Karyolası

Hasta kişilerin tedavileri süresince kullanabilecekleri ve de bütçe olarak daha rahat sahip olabilecek olan Kiralık Hasta Yatağı modelleri ile hastaların kullanımı sağlanmaktadır. Bazı hasta olan kişiler tedavilerini hastaneler de sürdürmektedir. Tedavi süreleri hastaneler de devam ettikten sonra evlerin de tedavi gereği belli bir süre yatmak zorun da olan kişiler mevcuttur.

Kiralık Hasta Yatağı modelleri ile özel olan ve de motorlu olan karyolaların kullanım süreleri artık hasta kişiler belirleyebilecektir. İhtiyaçları gereği satın almak zorun da kalmadan aylık olarak kiralayabilecekleri hasta karyolası modelleri ile daha avantajlı duruma geçecekler.

Kiralık Hasta Karyolası Seçenekleri

Ekonomik olarak hasta bakımı bütçe olarak bir hayli fazladır. Kiralama yöntemi ile daha kolay sahip olabilir hem de yatak ile işiniz bittikten sonra iade edebilirsiniz. Yataklar ebat olarak bir hayli fazla yer kapladığından dolayı bu seçenek ile daha pratik olacaktır.

Her kiralama işlemi sonrasın da yatak modellerimiz fabrikamız da özel dezenfekte edilip tekrardan yeni sahibine verilmektedir. Karyola modellerinin üzerinde kullanılan üst şilteler ise her müşteriye sıfır olarak ambalajın da gitmektedir. Üst yataklar tekrardan başka bir hasta tarafından kullanılamayacağı için sıfır ürün verilmektedir. Kiralık Hasta Yatağı model seçenekleri arasın da iki motorlu ürünler, üç motorlu ürünler ve de dört motorlu karyola çeşitleri bulunmaktadır. Kiralık olarak vereceğiniz siparişleriniz de nakliye olarak hiçbir ekstra ücret ödemeyeceksiniz.

04 Nisan 2018
1.736 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN