0 545 485 56 59

Sosyal Medyada Biz}

Kampanya
Bugüne Özel Ücretsiz Nakliye Ve Kurulum !!!
DETAYLI BİLGİ

İkinci El Hasta Karyolası

İkinci El Hasta Karyolası

Kullanılmış Hasta Karyolası

Hastanızın durumu eğer bir özel yatak kullanımı gerektiriyor ise İkinci El Hasta Karyolası modellerini asla tavsiye etmiyoruz. Firmamız özel olarak uygun fiyatlı karyola üreticisidir. Eğer evinize ya da diğer bir mekana hastanız için bir karyola modeli almak isterseniz bu asla ikinci el olmamalıdır. Kullanılmış olan ürünlerin bir çok dezavantajı bulunmaktadır. Sizden önce kullanan kişi nasıl bir hastalık geçirdi?, yatağın hijyen açısından nasıl kullanıldı ?, arıza çıkartma durumu sıfır ürünlere göre daha çabuk olacaktır.

İkinci El Hasta Karyolası tavsiye etmediğimiz gibi hasta kişiler için fabrikamız da ve de mağazalarımız da bulundurmuyoruz. Ekonomik fiyatlı sıfır ürünleri müşterilerimize tavsiye ediyoruz. Fiyat olarak 800 Tl ile 1,900 TL arasın da değişkenlik gösteren sıfır ürünler hem hastaların daha uzun süre kullanımına hem de ambalajını ilk siz açacağınız için güven ile kullanımına devam edebilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Hasta Karyolası Modelleri

İkinci el hasta karyolası kullanımı yapacağınıza iki motorlu ekonomik olan ürünleri kullanmanız sizler açısından daha iyi olacaktır. Kullanılmış ürünleri satan firmalar merdiven altı diye tabir ettiğimiz firmalardır. En kaliteli ürünleri bütçenize uygun olarak satan firmamız da her çeşit model bulabilirsiniz.

İki motorlu olan modeller de fiyat diğer özellikli yataklara göre daha uygundur. Fakat en çok tercih edilen ev hasta yatağı olarak ta öne çıkmaktadır. üzerin de yatan kişinin baş ve ayak tarafını kaldırabilen hasta yatağı modeli ile istenilen pozisyon sağlanabilir. Bu saye de hasta rahat edecektir ve ihtiyaçları kolayca giderilecektir. Hasta bakıcılar için de oldukça faydalı olan yatakların kullanılmasını doktorlar da tavsiye etmektedir. Taburcu olacak olan hastalara doktorlar evlerin de dinlenmesi gerektiğini belirtirse eğer bu yatakları önermesi gerekmektedir ve öyle de olmaktadır. Aramış olduğunuz konforlu yatakları firmamız da uygun fiyatlara bulabilirsiniz.

26 Aralık 2017
7.523 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN