0 545 485 56 59

Sosyal Medyada Biz}

Kampanya
Bugüne Özel Ücretsiz Nakliye Ve Kurulum !!!
DETAYLI BİLGİ

Hemşire Forması

Hemşire Forması

Hemşire Önlükleri

Hemşire forması hastaneler de ve de diğer sağlık merkezlerin de çalışan doktorların ya da stajyerlerin giymiş olduğu formalara denmektedir. Kadın ya da erkek çalışanların çalışmış oldukları kurumlara göre değişkenlik gösterir ve de aynı tip olmak zorundadır. Doktorların kullanmış oldukları beyaz önlüğü sadece doktor kişiler giymektedir. Beyaz renk ve çeşitleri ile doktorların kullanacakları modeller bulunmaktadır.

Hemşire forması değişik renkler de olabilmektedir. Çalışmış oldukları kurumların belirlemiş olduğu renkte ve uzun ya da kısa kollu bir şekil de kullanılabilmektedir. Hemşireler ise beyaz renkte üniforma giyemezler. Biraz önce demiş olduğumuz gibi beyaz renk formayı sadece doktorlar giyer. Çalışmış oldukları kurumlar da hemşirelere ve de sağlık çalışanlarına bölümlerine göre renk ve modeller kullanabilirler.

Hemşire Üniformaları

Örneğin hastane de sorumlu olan kişi olan hemşireler diğer hemşirelere göre farklı renk giymektedir. Doktor forması da aslın da değişik renkler içermektedir. Doktorların istemiş olduğu renkte üretimimiz devam etmektedir. Stajyer hemşireler, hemşireler ve de diğer sağlık çalışanları bir çok renkte olan formaları tercih ederler. Kısa kollu, uzun kollu olarak üretimi yapılmaktadır.

Üstün sağlık hizmetleri üniforma üretimin de göstermiş olduğu başarılı çalışmaları ile hizmet vermektedir. Bir çok renk seçeneği bulunan hemşire forması modelleri ile hizmet vermeye devam etmektedir. Uygun fiyat seçenekleri ile sizlere hizmet etmekten dolayı mutlu olmaktayız. Bizler ile iletişime geçerek kaliteli ve ucuz modelleri satın alabilirsiniz.

07 Şubat 2018
1.671 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN