0 545 280 54 33

Sosyal Medyada Biz}

Kampanya
Bugüne Özel Ücretsiz Nakliye Ve Kurulum !!!
DETAYLI BİLGİ

Hastaneler Neden Hasta Yatağı Kullanır

Hastaneler Neden Hasta Yatağı Kullanır

Hastane Yatakları

Hasta yatakları hastaneler de en çok kullanılan ürünlerdir ve de bu yatakların en tercih edildiği noktalar ise hastanelerdir. Hastaneler de doktorlar ve de sağlık çalışanları için oldukça yararı olan ve de yatak üzerin de yatacak olan kişinin tedavisi yapılabilmektedir. doktorların hasta ile yakın olduğu hasta odaların da doktorlar için son derece kullanım kolaylığı sağlayan ve de doktorun uygulayacağı tedavi de hastanın uyum sağlayabilmesi adına bu yatakların hareket etme özellikleri de bulunmaktadır. Hasta yatağı gibi özel bir ürünü hastane gibi büyük teknik donanımlı ve de bütün uzman sağlık personelinin tercih etmesindeki en önemli seçim hakkı yatakların hareket etme özellikleridir.

 

Yapım aşamasın da kişiler için hem kullanım kolaylığı hem de fayda sağlaması için tasarlanmış olan yataklara hem de motorlar yerleştirilmiştir. Bu motorlar yatan hastanın pozisyon alabilip tedaviye daha kolay adapte olmasına ve de normal gün için de ihtiyacı olan işleri yapabilmesi için kolaylık sağlar. Bir de en büyük artısı ise tekerlekleri olmasıdır. Hastane için de tekerlekli oluşu itibari ile rahatça odadan odaya ya da asansör ile kat değişimin de yararlı olacaktır. Tabi ki de tekerleklerin de bulunan fren sistemi ile güvenlikte sağlanmış bulunmaktadır.

Özel Hastane Yatağı

Hasta odaların da kullanılan hasta yatağı gibi özel ürünler ev de tedavi görecek hasta ya da engelli vatandaşlar için ev tipi olarak seçme hakları da vardır. Ev tipi modeller yine hareketli ve de bir çok özellik barındırdığı gibi hastaların ev için de yardımcısı olacaktır. Ev için de hasta bakımı bilindiği gibi oldukça zor bir durumdur. Artık gelişen hasta karyolası modelleri ile bu zor durum kolay kılınacaktır. Hasta yataklarının sağladığı hareket etme özgürlüğü ve de bakım yapacak olan kişinin yatak olmadan yaptırmış olduğu hareketleri artık efor sarf etmeden yapacak olmasından dolayı tercih etmek gerekmektedir.

 

07 Ocak 2018
903 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN