0 545 485 56 59

Sosyal Medyada Biz}

Kampanya
Bugüne Özel Ücretsiz Nakliye Ve Kurulum !!!
DETAYLI BİLGİ

Hasta Yatağı Fiyatları

Yatak Fiyatları

Hasta Yatağı Fiyatları ekonomik fiyat seçenekleri ve hastalar için özel teknikler kullanılır. Üretilen ve hasta olan kişiye olduğu kadar bakıcısına da kolaylık sağlayan yataklardır. Hasta yatakları ve bu yataklar bir çok özelliği bünyesin de barındırır. Hasta yatağı fiyatları ürünlerin özelliklerine ve görünüşlerine göre değişkenlik gösterebilir.

Manüel ve elektrikli motorlu olarak bulabileceğiniz ve satın alacağını yatak modellerin de manüel modeller motorlu olan modellere göre daha ucuz fiyatlı olacaktır. Ucuz fiyatlı olması size cazip gelebilir fakat  kullanım açısından motorlu olan modeller daha verimlidir. Elektrikli motorlu olan modeller biraz daha fazla fiyata sahip olabilir fakat her bütçeye uygun seçenek bulabilirsiniz. Yatakları evleriniz de hastanız için donatmış olduğunuz hasta odasın da kullanacak iseniz ev tipi hasta yatağı modelleri ile daha kullanışlı duruma getirebilirsiniz. Ev tipi modellerimiz ahşap görüntüsü ile hem şık bir ortam oluşturacaktır. Evleriniz de hem de hasta için daha kullanışlı olacaktır. Hasta yatağı fiyatları arasın da en ekonomik fiyatlara sahip olan ev tip yatak modelleridir. Müşterilerimiz hem memnun ederek hem de hasta kişinin pratik olarak kullanımına sunulacaktır.

Hasta Yatağı Model Seçenekleri

Model seçenekleri arasın da yer alan iki motorlu üç motorlu ve dört motorlu yatak modelleri ev kullanımları için en iyi seçenekler arasın da yer alırlar.

Evlerin de hastane ortamı oluşturmak istemeyen kişiler ve hasta psikolojisine daha iyi gelecektir. Ahşap model olarak tasarlanan bu ürünler şıklık bakımından evinize uyum sağlayacaktır. Hastaneler de kullanılan abs plastik sistemler anti bakteriyel olup temizlenmesi daha kolaydır. Evleriniz de de bu modeli kullanabilirsiniz fakat arada ki fark hastaneler de bir yatak üstün de bir sürü hasta yattığından dolayı devamlı temizlenmesi gerekmektedir. Bu yüzden abs kaplamalı yataklar tercih edilmektedir.  Sizin satın alacağınız yatak ise hastanıza özel olacağı için böyle bir zorunluluğunuz olmadığı gibi tercih tamamen size kalmış durumdadır. Abs olan yataklar temizlenmesi kolay anti bakteriyeldir ev tipi modeller hem ahşap hem de temizlenebilir. Her iki seçeneği de manüel ya da elektrikli motorlu olarak temin edebilirsiniz. Netice de hasta olan kişinin hangi modeli tercih edecek olacağını sizden başka kimse bilemez.