0 545 485 56 59

Sosyal Medyada Biz}

Kampanya
Bugüne Özel Ücretsiz Nakliye Ve Kurulum !!!
DETAYLI BİLGİ

Hasta Karyolası Malatya

Hasta Karyolası Malatya

Malatya Hasta Karyolası

Hasta Karyolası Malatya ilin de sunmuş olduğumuz karyola modelleri ile hastaneler de olduğu gibi evleriniz de artık hastanıza bakım ve tedavi yapabileceksiniz. Hasta odaların da en önemli ürün olan ve de faydası en fazla görülen bu yataklar da fazla yatacak olan kişiler rahatlığı ve avantajları yakalayabilirsiniz. Yataklar sağlık merkezleri için çok önemli ürünlerdir.

Özel yatakların imalatını yapan ve de tamamen yerli üretim olan ürünleri tüm ülkeye gönderen firmamız da artık Malatya ilin de hizmet vermektedir. İl içerisin de her türlü yerli hasta yatağı imalatı yapabilen, hastanelere tedavilerin daha verimli ve kolay geçmesi için sunulan bu yatak seçeneklerini sunmaktayız.

Önemli Demirbaş Ürünler

Hasta Karyolası Malatya ilin de firmamız da sunmuş olduğumuz bu yatakların hareket etmesi sağlandığı gibi hasta kişilerin rahatlıkları da düşünülmüştür. Hareket özelliği ile hasta kişi oturma pozisyonuna gelebilir. Konforları için ise de tercih edilen üst yatakları da kendi bünyemiz de imalatını yapıp ya dört parçalı üst yataklar ya da tek parça ergonomik yapıya sahip yataklar tercih edilir. Malatya ilin de aynı zaman da ücretsiz kurulum hizmeti vermekteyiz.

Hasta Karyolası Yeşilyurt

Hasta Karyolası Battalgazi

Hasta Karyolası Doğanşehir

Hasta Karyolası Akçadağ

Hasta Karyolası Derende

Hasta Karyolası Hekimhan

Hasta Karyolası Pütürge

Hasta Karyolası Yazıhan

Hasta Karyolası Arapgir

Hasta Karyolası Arguvan

Hasta Karyolası Kuluncak

Hasta Karyolası Kale

Hasta Karyolası Doğanyol

27 Ocak 2019
414 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN