0 545 485 56 59

Sosyal Medyada Biz}

Kampanya
Bugüne Özel Ücretsiz Nakliye Ve Kurulum !!!
DETAYLI BİLGİ

Hasta Karyolası Çorum

Hasta Karyolası Çorum

Çorum Hasta Karyolası

Hasta Karyolası Çorum ilin de bulunan ve de üretici firmamın ilk elden ürünlerinin bulunmuş olduğumuz mağazalarımız da en ekonomik fiyat seçenekleri sunulmaktadır. Hastanızın ve bakıcısının en rahat edeceği modelleri firmamız da bulabilirsiniz. Elektrikli modeller ve de manüel olan modellerin üretimin de kullanılan malzemeler olsun, elektrikli motorlar olsun son derece kullanışlı ve uzun ömürlüdür.

Hasta Karyolası Çorum ilin de üretimini yapmış olduğumuz hasta karyolası modellerini il için de bütün hastaneler de kullanım yapılmasını sağlamaktayız. Bir çok model ile hastaların günlük tedavilerini kolaylaştıran bu yatakların en avantajlı bir şekil de sürdürülmesi amaçlanmıştır.

Tedavi süresin de hastaların ve de yardımcıların kolayca kullanabileceği el kumandasına sahip olan hasta karyolası modellerini tercih eden hastanelerin ve sağlık merkezlerinin en fazla tercih etmiş olduğu ürünlerdir. Fakat bir hasta bakımı için devamlı yatmak zorun da kalıyor ise o kişiye karyola olduğu kadar kaliteli bir üst yatakta önemli olmaktadır.

Çorum Hasta Karyolası Modelleri

Karyola modelinin önemli olduğu kadar üst yatağın da önemi bulunmaktadır. Özellik ile kullanacağınız visko yatak ile yatacak olan hastanın konforunu da sağlamış olursunuz. Hasta Karyolası Çorum ilin de bulunan hastaneler de ortopedik üst yataklar kullanılmaktadır.

Elektrik ile kullanılan modelleri eviniz de kullanacak iseniz her ihtimale karşı pil giriş yeri bulunmaktadır. Böylece elektrik kesintilerin de yatağınızı sorunsuz ve de kesintisiz olarak kullanmaya devam edebileceksiniz.

25 Nisan 2018
1.062 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN