0 545 485 56 59

Sosyal Medyada Biz}

Kampanya
Bugüne Özel Ücretsiz Nakliye Ve Kurulum !!!
DETAYLI BİLGİ

Hasta Karyolası Bitlis

Hasta Karyolası Bitlis

Bitlis Hasta Karyolası

Hasta Karyolası Bitlis ilin de yaşan hasta kişiler ya da hasta yakını olan kişiler için özel yataklar üretmekteyiz. Bu yatakların hasta kişilere sağlamış olduğu konfor ve diğer ve avantajları ile oldukça fayda sağlar. Bizler her geçen gün edinmiş olduğumuz tecrübe ile üretimimizi şekillendiriyoruz. Üretim aşamasın da teknolojinin yardımı ile ürünleri ister manüel istenirse de elektrikli motorlu olarak üretmekteyiz.

Hasta Karyolası Bitlis ilin de vatandaşlarımızın sağlık durumları için dikkatli olduğu ve de hastalandıkları zaman gidebilecekleri bir çok öze ya da devlet hastanesi bulunmaktadır. Bu sağlık merkezlerine başvuran kişilerin tedavileri ve de dinlenmeleri hasta yatağı modelleri üzerin de sürmektedir. Farklı olan yatak modelleri hastane servislerin de kullanılmaktadır. Fakat bu yatakları evlerinizde de çok basit bir şekil de kullanabileceksiniz.

Bitlis Hasta Karyolası Hizmeti

Özellik ile ev tipi olan modelleri elektronik olarak kumanda ile kontrol edilmektedir. Motorları kumanda edip yatağın pozisyonlarını aldırarak hasta kişiyi de hareket ettirme olasılığınız bulunmaktadır. Bizler üretim aşamasın da sizlerin kullanacağı hareketleri modeller üzerine ekleyerek imalatı devam ettirmekteyiz. Bitli ilin de hizmet verdiğimiz ilçeler de kurulum olarak hiçbir ücret almıyoruz. Sizler de bitlisin ilçelerin de ikamet ediyor iseniz bizim ile iletişime geçebilirsiniz. Hizmet verdiğimiz ilçeleri aşağıda görebilirsiniz.

  • Hasta Karyolası Tatvan
  • Hasta Karyolası Merkez
  • Hasta Karyolası Güroymak
  • Hasta Karyolası Ahlat
  • Hasta Karyolası Hizan
  • Hasta Karyolası Mutki
  • Hasta Karyolası Adilcevaz
10 Şubat 2018
680 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN