0 545 485 56 59

Sosyal Medyada Biz}

Kampanya
Bugüne Özel Ücretsiz Nakliye Ve Kurulum !!!
DETAYLI BİLGİ

Hasta Karyolası Bilecik

Hasta Karyolası Bilecik

Bilecik Hasta Karyolası

Hasta Karyolası Bilecik ilin de özel olarak hizmet veren firmamız da bütçenize uygun olacak modeller bulunmaktadır. Her özel yatağın kendine göre özellikleri bulunmaktadır. Motorlu olan modeller iki motorlu olarak üretilmektedir. İki motorlu olan modeller baş ve ayak kısımlarını hareket eden yataklara denmektedir. Bir üst modeli olan üç motorlu olan modeller ise daha özel üretime tabidir.

Üç motorlu olan modeller de ise baş, ayak, asansör özellikleri bulunmaktadır. Asansör özelliği ise hasta yatağını yerden yükseltip alçalmasına yaramaktadır. Bu özelliği hasta kişiye müdahale eden kişiler tarafından rahat müdahale etmesi için de kullanılır. Hasta için ise yatağa inip binerken de faydalı olacaktır. Fizik tedavi gören hastalar için doktorlar evlere tedaviye geldiklerin de asansör özelliklerini kullanırlar.

Bilecik’de Özel Yataklar

Özel ve farklı modeller daha çok hastaneler de kullanılır. Hasta Karyolası Bilecik ilçesinde de bir çok hastane olduğundan dolayı farklı modeller bulmak mümkündür. Firmamız üretim yaptığından dolayı özel yatakları ekonomik fiyata üreticiden satın alabilirsiniz. Bilecik ilin de yaşayan hasta kişiler için ve de ev hastaları için motorlu olan yatakları tercih etmelisiniz. Hem tedavi hem de rahatlık açısından diğer yataklardan çok farklıdırlar. Bilecik ilin de hizmet etmiş olduğumuz ilçeler aşağıdaki gibidir.

  • Hasta Karyolası Bozüyük
  • Hasta Karyolası Osmaneli
  • Hasta Karyolası Söğüt
  • Hasta Karyolası Gölpazarı
  • Hasta Karyolası Pazaryeri
  • Hasta Karyolası Yenipazar
  • Hasta Karyolası İhtisar

 

06 Şubat 2018
1.068 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN