0 545 485 56 59

Sosyal Medyada Biz}

Kampanya
Bugüne Özel Ücretsiz Nakliye Ve Kurulum !!!
DETAYLI BİLGİ

Doktor Önlüğü

Doktor Önlüğü

Doktor Forması

Doktor Önlüğü kullanım ve üretimi oldukça kaliteli yapan üstün sağlık ekonomik fiyat politikası ile müşterilerine sunmaktadır. Doktorların hastaneler de kullanmış olduğu üniformaları beyaz renktedir. Bu beyaz renkte olan önlükler doktorların diğer çalışanlardan ayrılmasını sağlamaktadır. Nasıl ki sağlık için çalışan hemşireler değişik renkte üniformalar giyiyor ise doktorların forma rengi de beyazdır.

Firmamız da Doktor Önlüğü olarak kısa kollu, uzun kollu, büyük beden ve bir çok çeşit ürün bulunmaktadır. Üretici konum da olmamızdan dolayı stoklarımız da ürünlerimiz mevcuttur. Her çeşit kullanıma sahip olunan önlüklerin doktorlarımızın günlük kullanımlarına sunmaktayız. Farklı çeşitler ile mağazalarımız da sergilenmektedir. Boy, kilo ve de boyut olarak istenilen model de üretim özel olarak yapılabilmektedir.

Doktor Üniforması

Doktor formaları beyaz renkte olmasının asıl amacı diğer çalışanlardan ayrılmasıdır. Doktorlar her daim çalışma esnasın da yoğun tempoya maruz kaldıkları için beyaz rengi tercih ederler. Tıp fakültelerin de ya da sağlık merkezlerin de öğrenciler ve stajyerlerin doktorlar dan ayrı renk giyerek çalışma yapmasıdır.

Doktorların tercihi olarak ön plan da olan beyaz renk modelleri firmamız dan temin edebilirsiniz. Yaz ayları için kısa kollu ve ince terletme yapmayan kumaştan üretilen ürünler vardır. Kış ayları için ise uzun kollu ve kalın kumaş seçenekleri mevcuttur. Doktor Önlüğü firmamız da bulunmaktadır. Fındıkzade şubemiz de bütün doktor üniforması modellerini bulabilirsiniz.

07 Şubat 2018
1.403 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN